MSH WIZAN

Kontakt

Kontakt

MAŁOPOLSKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA "WIZAN" 

34-120 Andrychów, ul. Legionów 7
Sekretariat: tel. 33 875 32 55,
Dział handlowy: tel. 33 875 28 59
tel./fax 33 875 28 04

SPRAWY OGÓLNE -Biuro Wizan
tel. 33 875 32 55,
e-mail: wizan@wizan.com.pl


PREZES ZARZĄDU - Jerzy Chylewski
tel. 33 875 32 55, 
e-mail: jerzy.chylewski@wizan.com.pl


WICEPREZES ZARZĄDU - STANISŁAW SMAZA
tel. 668 450 955
e-mail: sekretariat@wizan.com.pl


DZIAŁ HANDLOWY 

Kierownik - Danuta Smolec  
tel. 33 875 28 59
e-mail: dsmolec@wizan.com.pl

Z-ca Kierownika -  Bogdan Manda
tel. 33 875 28 59
e-mail: bmanda@wizan.com.pl 

Z-ca Kierownika - Anna Rudecka
tel: 33 875 28 59
e-mail: anna.rudecka@wizan.com.pl


DZIAŁ KADR - Stefania Matejko-Zaremba
tel. 33 875 32 55,
e-mail: kadry@wizan.com.pl


GŁÓWNY  KSIĘGOWY - Renata Palewska
tel. 33 875 32 55,
e-mail: ksiegowosc@wizan.com.pl


Kierownik Administracji - Stanisław Prus
tel. 609 336 947
e:mail: sprus@wizan.com.pl


Kierownik Transportu - Małgorzata Polak
tel. 667 888 309
e:mail: transport@wizan.com.pl


Kierownik Hurtowni - Jerzy Chmiel
tel. 668 450 960
e-mail: hurtowania@wizan.com.pl


Kierownik - Filia Zembrzyce
Ewa Krzysztań
tel 693666435
e-mail: filiazembrzyce@wizan.com.pl


Kierownik - Filia Zator
Anna Molenda
tel. 33 8412117
e-mail: amolenda@wizan.com.pl

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!


Nasze placówki


73 lat istnienia
63 placówek


nagrody i uznania
fachowców