MSH WIZAN

Nasze pieczywo

 TRADYCJA, JAKOŚĆ, SMAK!


Miło nam poinformować, iż od ponad 70 lat mamy zaszczyt dostarczać Państwu nasze pieczywo. Jesteśmy dumni z ogromnego zaufania jakim darzą nas Państwo od kilku pokoleń.

Każdego dnia o 3 rano zapalamy światła w naszej piekarni, ponieważ wiemy, że nie ma nic lepszego niż zacząć dzień od świeżych wypieków. Nasze pieczywo przygotowywane jest z najwyższej jakości produktów bez użycia polepszaczy, tak aby mogli Państwo odnaleźć ulubione smaki z przeszłości w oparciu o tradycyjne receptury. Co więcej, stale rozwijamy i różnicujemy nasz asortyment, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Nasze pieczywo jest doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez organizatorów wielu konkursów i plebiscytów w naszym regionie. Dowodem na to są liczne osiągnięcia i nagrody, przyznawane naszym piekarniom za wysoką jakość wypieków, przygotowywanych z użyciem jedynie ekologicznych składników i metod.


Zapraszamy do przejrzenia galerii naszych przykładowych produktów.

Sklepy sieci P.H.U. ZACHĘTA 

77 lat istnienia
54 placówek


nagrody i uznania
fachowców
Our farm has formed a non-profit organization together with many farms. The purpose is to make online shopping faster and better for everyone. Reached with many merchants or. At present, the most popular are replica rolex watches, which are of good quality and cheap.
Offering a unique experience on board our boats and the fantastic "Almare" view of Baia de To dos Os Santos as well as excellent service and better replica Watches are the main items in our service portfolio.